Koncept BORA – bližší určení původu znečištění ovzduší na Ostravsku – infografika 11 min čtení

Koncept BORA – bližší určení původu znečištění ovzduší na Ostravsku – infografika 11 min čtení

Jedna z infografik vytvořených v rámci popularizace konceptu BORA, který si klade za cíl především přesněji určit původ znečištění ovzduší na Ostravsku.

V této první infografice najdete základní informace, co je cílem konceptu BORA a proč vznikl.

Infografiky byly vytvořeny ve spolupráci s ostravskou pobočkou ČHMÚ – konkrétně pak hlavním koordinátorem BORA Radimem Seibertem, vedoucí oddělení kvality ovzduší ČHMÚ Ostrava Blankou Krejčí a dále také experty kvality ovzduší z ostravské pobočky ČHMÚ Vladimírou Volnou a Danielem Hladkým.

Kompletní informace o této infografice včetně autorů, recenzentů, klíčových slov, textu infografiky a infografiky ke stažení ve vysoké kvalitě najdete na stránce této infografiky.

Kompletní seznam všech dostupných infografik najdete na stránce Infografik (též v hlavním menu).

 

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář