infoviz.cz – nové stránky věnované infografikám na témata spojená s životním prostředím1 min čtení

infoviz.cz – nové stránky věnované infografikám na témata spojená s životním prostředím1 min čtení

Pokud Vás zajímají témata jako je počasí, klima, kvalita ovzduší, voda, energetika a další témata spojená s životním prostředím, můžete se podívat na nové stránky věnované právě infografikám a obecně vizualizacím dat a informací na toto téma.

Stránky jsou pravidelně aktualizovány a výstupy jsou zpracovávány tak, aby byly srozumitelné i vizuálně atraktivní.

Infografiky lze na stránkách třídit podle různých kritérií, vyhledávat podle klíčových slov, stahovat v PDF, ale i menším či velkoformátovém obrázkovém formátu, sdílet na sociální sítě i třídit podle data publikace.

Nové stránky najdete zde.

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář