Kvíz – poznáte deset největších vodních nádrží v ČR podle jejich tvaru?1 min čtení

Kvíz – poznáte deset největších vodních nádrží v ČR podle jejich tvaru?1 min čtení

V tomto příspěvku se budeme věnovat deseti největším vodním nádržím v České republice. Ještě než zveřejníme infografiku na toto téma, rozhodli jsme se vyzkoušet Vaše znalosti. V následujícím kvízu je potřeba poznat příslušné nádrže podle jejich tvaru.
První kvíz níže představuje výběr možností a, b, c, d. Druhý kvíz představuje přiřazování tvarů k jednotlivým názvům přetahováním. Vyzkoušet si můžete oba, druhý jmenovaný (přetahování obrázků) je ale primárně určen pro desktopové zařízení, protože je tento způsob testování pro mobilní zařízení s menším displejem nepohodlný.

Kvíz – výběr odpovědí

Kvíz – přiřazování

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář