VIDEO: Krátké představení budovy a meteorologické zahrádky ČHMÚ Brno1 min čtení

VIDEO: Krátké představení budovy a meteorologické zahrádky ČHMÚ Brno1 min čtení

K příležitosti konání akce OpenHouse Brno 2021 jsme připravili krátké video.

ČHMÚ se letos alespoň virtuálně účastní akce OpenHouse Brno, v rámci které Vám představíme něco o naší budově a dalších prostorách uvnitř i venku.

V našem krátkém videu najdete úvod pana ředitele, představení meteorologické zahrádky včetně přístrojů na ní i základní informace o budově a její výstavbě. Do budoucna plánujeme udělat delší videa v rámci představení jednotlivých oddělení, kde najdete kromě odborných výkladů i záběry z terénu a toto lze tedy brát jako určitou ochutnávku.

V rámci OpenHouse Brno bude k ČHMÚ k dispozici i virtuální prohlídka budovy prostřednictvým 360° fotografií, kterou v budoucnu najdete na stránkách festivalu.

Video naleznete zde.

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář