Nová stránka rozhovorů1 min čtení

Nová stránka rozhovorů1 min čtení

Na našem blogu jsme postupně publikovali už řadu rozhovorů s velmi zajímavými lidmi na zajímavá témata. Nově najdete všechny rozhovory přehledně na jednom místě na nové stránce Rozhovory.

Odkaz na stránku najdete nově i v hlavním menu blogu. Sjednotili jsme jejich strukturu a vzhled tak, aby byly přehlednější.

Do budoucna máme v plánu popovídat si s dalšími pracovníky ČHMÚ i odborníky z jiných organizací, takže stránka se bude do budoucna rozšiřovat.

Příjemné čtení!

 

 

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář