Zveme Vás na hydrologické konference v září 20211 min čtení

Zveme Vás na hydrologické konference v září 20211 min čtení

Srdečně Vás zveme na dvě konference zaměřené na hydrologii, které se uskuteční v září tohoto roku.

Obě konference budou přenášeny online s tím, že pokud to aktuální epidemiologická situace umožní, bude se možné zúčastnit i fyzicky v Brně v prostorách Otevřené zahrady.

První Konference podunajských států bude probíhat v angličtině a její součástí bude i cena pro mladé vědce či workshop programovacího jazyka R.

Druhá z konferencí, Hydrologické dny, bude zaměřená na českou a slovenskou hydrologii a jednacím jazykem budou primárně čeština a slovenština. Tato konference bude probíhat formou diskuzních panelů.

Vybrané příspěvky budou publikovány v odborných časopisech.

Bližší informace, včetně programu a zejména registrace, najdete na stránkách obou konferencí níže.

Konference podunajských států

Hydrologické dny 2021

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář