NOVINKA – Předpověď hurikánů nad Jihomoravským krajem1 min čtení

NOVINKA – Předpověď hurikánů nad Jihomoravským krajem1 min čtení

Tento článek byl publikován na apríla 1. 4. 2019.

Rádi bychom vás informovali o novince, kterou jsme si pro Vás připravili. Český hydrometeorologický ústav Brno založil nové oddělení pro předpověď hurikánů v oblasti Jihomoravského kraje.

Vidíme v této novince velký potenciál a významné zkvalitnění našich služeb. Předpovědi budou vydávány 365 dní v roce a to vždy jednou za 3 hodiny, včetně noci. K dispozici bude také nonstop telefonní linka, kde budou zástupci oddělení zdarma poskytovat bližší informace. Oddělení vzniklo dnes, tedy na prvního apríla a vedoucím nového oddělení je Mgr. Katrina Větrná.

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář