Stanice imisního monitoringu ve 360° zobrazení1 min čtení

Stanice imisního monitoringu ve 360° zobrazení1 min čtení

Na našem blogu jsme si pro Vás v sekci Kvality ovzduší připravili další novinku a to 360° zobrazení našich stanic imisního monitoringu.

Novou stránku se 360° zobrazením stanic imisního monitoringu v naší kompetenci (Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina a Aglomerace Brno) najdete v horním menu v sekci Kvalita ovzduší. Na stránce si pak můžete přepínat mezi jednotlivými stanicemi a buď tažením myší, či na dotykových zařízeních prstem, se můžete pohybovat kolem dokola a nahoru a dolu. Je zde i možnost zobrazení na celou obrazovku a přibližování (kolečkem myši či pomocí dotyku).

Do přehledu jsme zahrnuli i stanice, které přímo ČHMÚ nepatří, ale jsou ve správě organizací, se kterými spolupracujeme a které nám poskytují data (Statutární město Brno a Zdravotní ústav Ostrava). Do budoucna budeme tuto stránku rozšiřovat o další stanice.

 

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář