Jak nás sledovat?1 min čtení

Jak nás sledovat?1 min čtení

Líbilo by se Vám být informovaní o každém novém příspěvku na tomto blogu hned a bez nutnosti manuální kontroly?

Pokud odpověď na otázku výše zní ano, níže je návod, jak na to!

Náš blog má svůj tzv. RSS kanál – speciální adresu, která je čitelná pro aplikace označované jako “RSS čtečky”. Ty fungují jak na počítači, tak na mobilních zařízeních. Stačí si tedy nainstalovat některou z RSS čteček (někdy také označovaných jako RSS reader) a zadat si nový kanál s touto URL:

https://chmibrno.org/blog/feed/

Následně už si jen nastavte notifikace z dané aplikace a měly by Vám chodit zprávy o nových příspěvcích, se zpožděním na základě nastaveného intervalu kontroly nových příspěvků.

 

 

vedoucí oddělení kvality ovzduší

Rád si hraji s daty, tvořím webové aplikace a hledám cesty, jak věci někam posunout. Na ČHMÚ pracuji na pozici vedoucího oddělení kvality ovzduší, vytvořil jsem a spravuji tento blog, jsem administrátorem Facebook, Instagram a Twitter účtu ČHMÚ, jsem členem skupiny mobilní aplikace ČHMÚ a mám na starost anglickou větev našeho Facebook účtu. Podílím se na projektech napříč různými odděleními ČHMÚ a jsem project manager kontroly dat Evropské databáze emisí na čemž spolupracuji s Evropskou agenturou pro životní prostředí v Kodani.

Na ČHMÚ pracuji od roku 2014, práce mě moc baví a to nejen díky náplni, ale i skvělým kolegyním a kolegům.

Jsem také autorem nejpoužívanější šablony stránek pro uživatele meteostanic, používané ve více než 65 zemích ve více než 30 jazycích.

Sdílet

Napsat komentář